Zabudowa targowa

Zabudowa standardowa, wyposażenie stoisk

Centrum Targowo-Kongresowe sp. z o.o.
Siedziba spółki: ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa
Adres korespondencyjny: ul. Jordanowska 12, 04-204 Warszawa

Anna Goworek
specjalista ds. obsługi klienta

tel.: +48 22 529 39 12 lub tel. kom.:
+48 668 024 493
e-mail: agoworek@mtpolska.com.pl


Zabudowa indywidualna

Od wielu lat współpracujemy z firmami wykonującymi zabudowę indywidualną dla naszych klientów. Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić Państwu usługi tych firm. Efekty ich działań są zauważalne i wymierne, a obsługa miła i fachowa. Zachęcamy do kontaktu.

 
ERGO EXPO
 
 
Niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować produkty swojej firmy, poszerzyć branżowe kontakty, czy też po prostu utrwalić wizerunek, chcemy Ci towarzyszyć. Zajmujemy się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych (autorskich, systemowych, mobilnych). Budujemy również wyspy handlowe (punkty sprzedaży, standy, prezentery) oraz wnętrza komercyjne (salony sprzedaży, wystawy, showroomy, ekspozycje zewnętrzne). Nasze stoiska są tak zróżnicowane jak klienci , dla których są tworzone. Od indywidualnego projektu, poprzez profesjonalną budowę, nadzór techniczny, pomoc przy załatwianiu formalności targowych, aż po demontaż - pragniemy uczestniczyć w każdej Twojej targowej przygodzie.

www.ergoexpo.pl

Monika Rysiowska | Skylight, p. XIV, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa | tel. 796 626 494 | mrysiowska@ergoexpo.pl

 
WIP-EXPO
 
 
WIP-EXPO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk wystawienniczych.Nasze usługi cechuje wysoki poziom techniczny, konsekwencja w dbałości o detale oraz konkurencyjność cenowa. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Nasze prace zostały wielokrotnie wyróżnione nagrodami i certyfikatami. Największą nagrodą dla nas jest uznanie naszych klientów.WIP-EXPO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk wystawienniczych.Nasze usługi cechuje wysoki poziom techniczny, konsekwencja w dbałości o detale oraz konkurencyjność cenowa. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Nasze prace zostały wielokrotnie wyróżnione nagrodami i certyfikatami. Największą nagrodą dla nas jest uznanie naszych klientów.

www.wipexpo.pl

Monika Zalewska | ul. Wróbla 10/21, 02-736 Warszawa | tel. 695 303 334 | m.zalewska@wipexpo.pl

 
Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.
 
 
Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą wystawienniczą działającą nie tylko

na rynkach krajowych, ale także międzynarodowych od 1949 roku. Corocznie kompleksowo realizujemy zabudowę targową, jako Generalny Wykonawca, dla kilkudziesięciu Firm. Nasz potencjał to możliwość wykonania jednorazowej zabudowy 5000 m2 powierzchni. Naszą specjalnością są „stoiska pod klucz”. Oferujemy oryginalne nowoczesne stelaże w systemie oktagonalnym, w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. Stosowane przez nas stelaże umożliwiają wykonanie dowolnych form ekspozycyjnych: witryn szklanych, gablot, akcentów wysokościowych, lad, form łukowych i wielokątnych. Realizujemy stoiska według projektów opracowanych przez naszych specjalistów (architektura i grafika, projekty branżowe), lub dostarczonych przez Klienta. Na specjalne życzenie projektujemy i wykonujemy stoiska niekonwencjonalne, a także zapewniamy komplet usług towarzyszących targom. Naszą ambicją stało się utrwalanie zasady, że atrakcyjna forma ekspozycji winna pociągać za sobą prestiżowy i komercyjny sukces prezentowanej Firmy.

www.psp.com.pl

Jolanta Sujecka  | ul. Rzymska 13/19 lok.2, 03-976 Warszawa |  tel. 022 617 41 91 wew.107 | jsujecka@psp.com.pl

 
OMDEXPO SP. J.
 
 
Firma OMDEXPO SP. J. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk targowych, stoisk w galeriach handlowych, wysp sprzedażowych oraz salonów sprzedaży w kraju i za granicą. Naszym Klientom proponujemy usługi graficzne i multimedialne w ramach tworzenia reklamy. Posiadamy także możliwość wypożyczania mebli na potrzeby targów, wystaw lub innych prezentacji.

Działamy kompleksowo:
- tworzymy koncepcje wizualne oraz projekty architektoniczne
- opracowujemy projekty branżowe:  budowlane, elektryczne,  sanitarne (wod-kan) oraz wykonujemy prace z nimi związane
- projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble, przy użyciu nowoczesnych materiałów i technologii
- tworzymy reklamy
- organizujemy odbiór.

www.omdexpo.pl

Beata Trawińska | ul.Tużycka 8 lok. 6, 02-683 Warszawa | tel. 501 080 708 | beata@omdexpo.pl

Miejsce targów

Centrum Targowo-Kongresowe
ul. Marsa 56c, Warszawa

     Partner Strategiczny Ogólnopolskich
                 Dni Konserwatorskich

             

        Partner Główny Ogólnopolskich Dni
                     Konserwatorskich

   

             Partnerzy Ogólnopolskich Dni
                     Konserwatorskich

  

          

  

          

           

Copyright © 2018 MT Targi Polska SA Realizacja: Agencja interaktywna Intellect.pl